❤️ --> Kamarádky YT kanál <-- ❤️

Zajímavosti o nás!

29. září 2016 v 13:40 | Rose & Lina |  Other
Ahoj všichni!

Dnešní článek bude takových 10 zvláštních otázek, co jsme společně vymyslely.
S Linou pro Vás plánujeme ještě spousty dalších článků, ale jelikož jsme obě nemocné, tak jsme potřebovaly zveřejnit nějaký článek, kvůli kterému se nemusíme ani moc hýbat, protože na to jsme teď opravdu líné :DD.
Snad se Vám článek bude líbit a užijete si ho!
A určitě nám pak do komentářů napište, co by jste třeba dělaly vy v takové situaci a jestli se třeba v něčem
z odpovědí na dané otázky shodnete.
1. TVÁ NEJHORŠÍ FOBIE?

LINA: Asi bude těžké vybrat nejhorší fobii, navíc nevím co se u mě za fobii považovat dá a co už ne, ale vypíšu mé strachy. Takže určitě tiplice, pavouci, tma (neptejte se), že mám v noci v pokoji/pod postelí strašidlo (teď zním, jako že jemi pět, ale to nevadí :D).

ROSE: Při téhle otázce jsem vlastně zjistila, že mojí jedinou fobií jsou pavouci, což nevím jestli mě děsí míň, nebo víc.
Tedy kdybych vystoupala na střechu nějakýho mrakodrapu, tak je mi jasné, že bych z té výšky měla šílenej strach a ten pohled dolů...fuj, už teď se mi dělá blbě :DD, ale nemůžu to nazvat úplně fobií.

-----------------------------------------------------------

2. NEJŠÍLENĚJŠÍ VĚC, CO JSI KDY UDĚLALA?

LINA: Zas tak šílenej a spontánní člověk nejsem, takže opravdu nevím co tu napsat... Třeba když jsem sáhla na elektrický plot u jezírka? Nebo když jsem přešla přes silnici aniž by tam byl přechod? Fakt nevím, nic mě nenapadá :D

ROSE: Nevzpomínám si, že bych kdy udělala nějakou naprostou šílenost, jenom vím, že jsme před asi tak rokem s kamarádkou lezly na střechu / on to byl spíš takový kopec, který sloužil jako střecha, takže to zase tak nebezpečné nebylo, ale byla tam cedule, že se tam nemá lízt, ačkoli ten výhled na zapadající slunce potom stál za to.
A i když na nás kolemjdoucí koukali jako na blázny, bylo to super.
A celkově jsem takový člověk, že v podstatě adrenalin potřebuju, něříkám, že mám zapotřebí skákat jen tak pod vlaky a pak se tomu jenom smát, to rozhodně ne. Ale někdy mi ta "akčnost" popravdě docela chybí :DD.

-----------------------------------------------------------

3. 5 VĚCÍ CO BY SIS S SEBOU VZALA NA PUSTÝ OSTROV?

LINA: Knížku, baterku, nůž, sirky a Rose ať je tam zábava :D

ROSE: Tady se naprosto schoduji s Linou :DD Ale aby jste si nečetli znova ty samé odpovědi a jelikož bychom tam byly společně, tak bych ještě vzala nějaký člun, pak jsem chtěla napsat pistoli, ale myslím spíš takový to , nevzpomínám si na název, ale jak vystřelíte a jde z toho světlo a podle toho Vás mohou například vidět okolní lodě, nebo tak něco :DD
(to by bylo teda v případě, kdybychom tam ztroskotaly :DD a nikdo o nás nevěděl).
Další asi zásobu jídla a pití alespoň na nějaký čas a i když bychom si musely s tímhle poradit přímo na místě, tak něž člověk něco najde , nebo nikdy nevíte, kdyby třeba jedna byla nemocná a ta druhá jí nemohla opustit a jít něco hledat :DD
A pak Linu, protože bychom stejně většinu času ztrávily tím, že bychom padaly smíchy xDDD.

-----------------------------------------------------------

4. NEJDIVNĚJŠÍ FAKT O TOBĚ?

LINA: Povídám si sama se sebou a někdy přitom předstírám, že jsem v talkshow.

ROSE: No, tak toho je popravdě víc, ale jediný na co si vzpomínám teď momentálně, že se mi na klucích (mimo jiné) líbí kotníky (hlavně v teniskách), což je dost epický :DD, ale hlavně si pod tím nepředstavujte žádnou úchylku, jako třeba Lina, která mě teď s tím bude provázet asi celým mým životem :DD, ale nebojte se, já jí to oplatííím xDDD ! :DD

-----------------------------------------------------------


5. CO DĚLÁŠ ZE VŠEHO NEJRADĚJI/CO/KDE BY JSI TEĎ NEJRADĚJI BYLA/DĚLALA?

LINA: Nejradši bych teď asi jedla pizzu v itálii, nebo plavala s delfíny v oceánu.

ROSE: Určitě souhlasím s Linou, protože to zní fakt skvěle!
Ale je toho mnohem víc...třeba by bylo super být s nějakým hrozně fajn klukem někde třeba v Prateru a užívat si s ním dobrodružstvíííí na různých atrakcích. Nebo se jen tak procházek někde v Paříži a potom si sednout někde v nějaký restauraci a jíst pizzu :DD.
A nebo se válet někde u moře a třeba jsem si vždycky chtěla zkusit surfování :DD
A ještě mě napadá jedna věc....super by byla třeba taková "Cesta kolem světa"
Například mít jeden volný týden (sice je to hrozně málo času, ale i za tak krátkou dobu se toho podle mě dá hodně stihnout a zažít), kdy by si člověk prostě spontánně sbalil během dne kufr a letěl by kam by v tu chvíly chtěl.

-----------------------------------------------------------

6. VĚŘÍŠ V MIMOZEMŠTANY?

LINA: Samozřejmě, přece nemůžeme být v celém vesmíru sami! Bylo by fakt zajímví, kdyby nás našli nebo tak něco, teda pokud se to už nestalo *nějaká tajemná emoji s otazníkama nad hlavou a výrazem, který má chlap z Věřte Nevěřte, po zkonení každého příběhu*

ROSE: To je jasný , že ano! Kdyby tu mezi náma byli, byl by to sice trochu bordel, ale neříkejte, že by to nebylo zajímavý? :D a třeba ještě společně s jednorožcema :DD!

-----------------------------------------------------------


7. JAK SI PŘEDSTAVUJEŠ SVŮJ PERFEKTNÍ DEN?

LINA: Asi bych byla někde v Paříži. Ke snídani bych měla palačinky, potom bych se procházela po uličkách paříže třeba se ségrou nebo Rose, měly by jsme na oběd Pizzu v nějaký hezký restauraci a potom bych vyšla na balkón od pokoje a dívala se na to, jak Eiffelovka v noci svítí. Nic zajímavějšího mě nenapadá :D

ROSE: To je vlastně hrozně podobný s 5. otázkou.
Každopádně co prvního člověka napadne? :DD Procházet se Paříží s někým blízkým a v noci se dívat na svítící Eifellovku :DD takže s tím musím jenom souhlasit!!
A nebo bych nejradši měla takovej den adrenalinu, kdy bych si prostě užívala různý atrakce, nebo aquaparky s někým, kdo by to semnou sdílel! :DD a byl by to pro mě určitě nezapomenutelný zážitek.
Ale zároveň pro mě je perfektní den třeba i když jdu jenom ven s někým, s kým si opravdu rozumím :33 :).

-----------------------------------------------------------

8. CO BY JSI UDĚLALA, KDYBY SES Z NIČEHO NIC PROBUDILA V ČERNÝ MÍSTNOSTI?

LINA: Tahle otázka je příšerná, ale Rose si za ní za každou cenu stála :D Jelikož mám menší truma z Jámy a Kyvadla, tak nad tím už radši ani nepřemýšlím. Rozhodně bych se ale moc nehýbala, abych nespadla do nějaké jámy :D

ROSE: Zase tak hrozná otázka to není! (Dobře...docela jo :DD), ale není zajímavý se nad tím zamyslet a říct si...co by člověk dělal, kdyby se něco podobnýho stalo?..
Jasně, že je největší otázkou co v takovou chvíly člověk vůbec může dělat?
Navíc něco jinýho je teď a něco jinýho v tu situaci, kdy jste v naprostý beznaději a bojíte se i pohnout, protože nevíte vůbec nic. Každopádně úplně nejdřív bych samozřejmě zjistila, jestli třeba nemám u sebe telefon, nebo něco.. třeba nůž...hmm jasně Rose, běžně nosíš u sebe kapesní nožík..Tak nic...Potom bych opatrně vstala a asi si třeba odkrokovala tu místnost (jako to myslím bylo v té knížce), samozřejmě strašně opatrně, protože nevím, proč tu jsem, ani jak se to stalo, co se děje, nic...
A pak bych třeba zkusila zjistit, kde jsou dveře, jestli jsou zamčený a taky jestli nejsou někde v blízkosti nějaká okna, protože kdyby byly a třeba otevřený :DD, pak je ale zase otázkou co je za nima a navíc jelikož nejsem zrovna nějak vysoká, tak by bylo docela náročný vůbec ho otevřít,nebo se vyšplhat ven, další otázkou je taky v jakém patře se zrovna nacházím :DD. A je toho mnohem víc, ale klidně nám do komentářů napište třeba, co by jste dělali vy :DD


-----------------------------------------------------------

9. PŘEDSTAVA IDEÁLNÍHO KLUKA?

LINA: Tak byl by hodnej, hlavně vtipnej/dobrej smysl pro humor - to je hodně důležitý, měl by hezkej úsměv, vlasy a asi i zelený očí, protože ty se mi poslední dobou dost líbí, bral by mě na zajímavý místa a byla by s ním zábava.

ROSE: Popravdě nemůžu úplně říct a vyjmenovat jaký by měl mít vlasy a oči, protože v tomhle směru se mi líbí fakt různí kluci a pokaždý mám i tak nějak jiný vkus :DD, ale co se tyče vlastností, tak by musel být určitě vtipnej, protože představa, že se s ním budu tlemit každý blbosti a on na mě bude jenom zírat, jakože jsem nejvypatlanější člověk na planetě... to by bylo docela šílený no :DD.
Potom by měl být taky: hodnej, milej, inteligentní, hezkej, aby měl rád zvířata a třeba děti (což nemyslím tak, jak to úplně zní :DD, ale spíš by mi stačilo, kdyby k nim neměl záporný vztah).
Jo taky je strašně super, když je ten kluk takovej roztomilej :DD chápete :D, svým způsobem :DD.
A když má hezkej úsměv, nebo třeba oči, tak je to jenom +! :D
Ale stejně úplně nejdůležitejší by bylo, abych si s ním rozuměla a zažila s ním naprosto nezapomenutlný chvíle :))
Taky by bylo skvělý, kdyby třeba byl kreativní, v tom slova smyslu, že by vymýšlel různý akce a každá chvíle by s ním byla jako jedno velký dobrodružství! :DD

Btw: s Linou jsme se včera shodly, že když kluk hraje na kytaru, tak je to extra roztomilý a sexy :DD


-----------------------------------------------------------

10. ČEHO BY SI V ŽIVOTĚ CHTĚLA DOSÁHNOUT?

LINA: Asi abych byla šťastná a trávila hodně času s lidmi, které mám ráda.

ROSE: No.. tak jelikož ani nemám v podstatě představu o tom, co chci v životě dělat, tak je to o to složitější otázka, ale 100% vím, že nejdůležitější pro mě budou ty lidi, co mi za to stojí a abych celkově byla šťastná a zdravá.
A navíc nejsem ten typ člověka, který si plánuje v 10 letech svoje cíle do budoucna a klade tomu největší důraz, to fakt ne :DD.

-----------------------------------------------------------
Doufáme, že se vám článek líbil a určitě na nějaké otázky odpovězte v komentářích!
ahoj! ❤️
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mirenia Mirenia | Web | 29. září 2016 v 19:43 | Reagovat

Tak v nejšílenějších věcech, jak tak koukám, nejste vůbec profíci! :D Já mám dvě nejlepší kamarádky (na blogu jim říkám Leyla a Katy, neptejte se mě, jak mě to napadlo :D), dejme tomu, že to jsou pro mě normální lidi, ale pro ostatní, je tahle ta naše trojka prostě totálně retardovaná. Jelikož, když přijdeme do třídy, naším pozdravem je, že si zazpíváme čtyřminutovou písničku Monochrome no kiss od SID (mimochodem vřele doporučuji :D). To provozujeme každé ráno :D Vzájemně se pojmenováváme postavami ze seriálů (Grell Sutcliff těší mě :D) a ostatní štveme tím, že používáme výrazy z japonskýho anime (Kuroshitsuji, Kaichou wa maid sama, atd... :D) A to ještě k tomu dneska jsme měly zajímavý výlet, ten brzy na svém blogu zmíním. Takže holky, o šílenostech by jste se měli učit :D Ale jinak pěkný článek, povedl se vám :D

2 Rose ❤️ Rose ❤️ | Web | 29. září 2016 v 20:25 | Reagovat

[1]: No páni :DD dobře vy :DD xD...
i když... xD když si vzpomenu na naše některý okamžiky, kdy by nás okolí nejradši vykoplo do několika kilometrové dálky xDDD taky máme pár takových historek :DD...Třeba když jsme jely na kolech pro pizzu :DD a cestou viděly spolužáka kluka, kterýmu jsme skoro do teď psaly xDD. Nebo když jsme se v autobuse tak smály, až na nás nějaká ženská naprosto napadavým hlasem zavolala: nejste tu samy!!!
Jo! Jak jsme o hodině fyziky dělaly pokusy v Lininý flašce a pak jsme měly problém to z toho dostat , protože v tom plavaly...kousky mýdla, rohlíků, mandarinek, bombónů a pak i kapesníčků ...fuj :DDD
A taky jsme si jednou nevěděly vůbec rady s testem z matiky, tak jsme na druhou stranu začaly kreslit planety a potom jsme to odevzdaly (problém byl, že ty obrázky byly úplně stejné a tak učitel ukázal celé třídě oba testy a dodal k tomu: Jak poznáte, že Lina a Rose opisujou xDD).
Nebo když jsme šly do H&mka a zkoušely si nejšílenější outfity...kdybych někam ty fotky dala, Lina by mě asi zabila xDDD ale jsme tam fakt straaašně sexy! :DD
A nebo jsme šly na koncert v culíčkách (původně to měly být drdůlky, ale to nějak nevyšlo a navíc paní vedle nás měla stejný nápad, akorát v lepším provedení xD)...a jak jsme tam předevšema začaly tancovat uprostřed toho volnýho místa a přidaly se k nám nějaký dvě holky xDD (fuj, už nikdy necpy zbytek donutu do kelímku od Bubble Tea :DDD). A taky jsme málem šly do VIP zóny, ale zastavil nás nějaký hlídač :DDDD. Nebo jak jsme si na vánoce do školy vzaly ty sobí čelenky :DD, na to bychom sbalily každýho kluka! :DD....A taky jak jsme hledaly skoro hodinu palládko, přitom stačilo popojet jednu zastávku metrem xD a byly jsme tak zoufalý, že jsme se musely zeptat babičky v Change :D.
No... xDD nemám slov xDDDD
#LinaaRosevakci
PANEBOŽE! nebo jak jsme si asi před půl rokem psaly ty příběhy, co by ta druhá dělala s tím klukem.
Ty konkrétně a do podrobna vypsaný situace, co by se dělo a jak by to probíhalo :DD. V tý době byl můj největší senpai Dylan O'brien , počkej a koho jsem tam cpala já tobě? :DD
Omg já si pamatuju na to, jak se mi v parku rozlilo kakao a on mi ho podal xD. Nebo jak jsem tě nutila, aby si šla do sprchy zatímco on bude u tebe doma a pak se k tobě přidal xD.

3 Rose ❤️ Rose ❤️ | Web | 29. září 2016 v 20:35 | Reagovat

Nebo jak jsme šly venčit Dendu a začalo šíleně pršet a my se schovaly pod tu klouzačku na hřišti xDD
A taky! LYŽÁK :DDDDDD jžš xD
Můj nejdelší záchvat smíchu v životě :DDD a ani nevím proč a čemu jsme se tak smály, ale pak jsme to ještě dovršily tím, když jsme si na sebe braly helmy a šály , dávaly si to na hlavy a procházely se po chodbách, kde nejenom chodily spolužáci a učitelé ale i nějaký lidi, kterých jsem fakt litovala, že tam byli ubytovaní ve stejnou dobu co my :DD.
Nebo PAŘÍŽ, jak jsme se v noci smály a dávaly na fotku eifellovky různý efekty třeba: do eifellovky uhodí blesk a eifellovka na to prdí xDDDDDDDDDDDDDD a pak za náma furt chodily učitelky, že rušíme xD, ale nám to bylo úplně jedno xD. Stejně tak jako to, že jsme musely psát tu práci, za to že jsme vyrušovaly při tom, když mluvila průvodkyně. Nakonec ta naše ironická práce skončila na nástěnce...no... asi už chápu, proč nemáme moc dobrý známky xD...
"Kapela tří černochů" :DDDDD
dopisovala jsem to o fyziku xDD jžš xDD

A je toho mnohem víííc.... :DD

4 Mirenia Mirenia | Web | 29. září 2016 v 21:16 | Reagovat

[3]: No vidíte, o tom by se dal napsat článek :D Prostě, mít retardované kamarády, je to nejlepší, co se může člověku přihodit :D

5 Mirenia Mirenia | Web | 29. září 2016 v 21:18 | Reagovat

[3]: Ale s těma příběhama souhlasím. Občas to s holkama takhle nahráváme a jsme z toho tak mimo, že se chceme navzájem pozabíjet :D

6 Rose ❤️ Rose ❤️ | Web | 29. září 2016 v 21:28 | Reagovat

[4]: To je skvělý nápad!(i když ten článek by byl asi dost nekonečnej a šílenej :DD) Ale taky by to byla pak určitě hezká vzpomínka :)), číst to za pár let :) :D.

[5]: Jnn xDDD

7 Mirenia Mirenia | Web | 29. září 2016 v 21:36 | Reagovat

[6]: Jo jo :D Asi tak. "Tohle jsme vážně udělaly?" :D

8 Wendy Wendy | Web | 30. září 2016 v 19:42 | Reagovat

Díky za přijetí do affs:)
Jen si trošku upravte odkaz.. nefakčí vám:D

Jinak... vaše odpovědi. . Přijdou mi moc dlouhý a mohli jste to něčím ošperkovat:) odpovědi jsou takový moc "normální":-)

9 Baryn Baryn | Web | 1. října 2016 v 17:12 | Reagovat

Měly bysta zapracovat na těch šílenostech, holky :D i když já mám asi co radit, to nejšílenější, co jsem kdy podnikla, bylo, že jsem se s bratrancem vloupala na hřbitov ... Prostě jsme přelezli zeď, kterou jsme chtěli zdolat, a ejhle, na druhé straně hřbitov. Pka jsem tam zapadli a nemohli se dostat ven. Nám bylo asi deset. :D

[8]: Mně by nevadily dlouhé odpovědi, ale je fakt, že pod pojmem "10 zajímavých otázek" bych si jednak představila i něco jiného, než prostě obyčejné otázky, které se běžně takhle na blog píšou, a když už ne to, tak alespoň opravdu něčím speciální odpovědi.

10 Remi Remi | Web | 1. října 2016 v 18:39 | Reagovat

No tak, Lino, Roso... 8 že je složitá otázka :-D Dyť je to jasný! Vstanu z postele, rožnu (*nadávám, že jsem zakopla o aktovku, koš s prádlem, křeslo, bednu, oblečení, papuče...*) a začnu nadávat nanovo, že nemůžu v noci spát! :-D

Jinak se musím přiznat, že plně souhlasím s devítkou, jmenovitě s klukama s kytarou. Jo, v tomhle mám takovou menší úchylku... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama