❤️ --> Kamarádky YT kanál <-- ❤️

❤️Tipy na filmy!❤️

22. září 2016 v 15:37 | Rose ❤️ |  Movies
Ahoj všichni!

Moc se omlouváme, že jsme teď byly tolik neaktivní, (taky našim affs, že jsme nestíhaly obíhat blogy),
ale nějak nebyl čas a ještě škola do toho...
Ale určitě s tím nechceme přestat! Takže teď pro vás plánujeme několik článků :3 a určitě se máte na co těšit!

--> Dnešní článek bude o tipech na moje momentálně oblíbený filmy. <--
Je strašně moc filmů, který jsem viděla a řekla bych, že jsem taky teď v takovým tom období, kdy potřebuju téměř každý den, vidět nějaký nový film , ať je to sebemenší blbost. Každopádně dneska Vám sem vypíšu jen ty, které mě třeba nějakým způsobem zaujaly, nebo se o nich jenom prostě chci zmínit. Navíc je jich tolik, že na milion dobrých filmů určitě zapomenu a vzpomenu si na ně až po vydání tohoto článku :DD. Mimo to bych tu taky ráda něco málo o těch filmech napsala. Teda kdyby jste toužili po tom, abych Vám napsala kilometrový seznam random filmů co jsem viděla, tak si klidně napište, ale myslím, že by Vám to nic moc nepřineslo :DD, teda neříkám, že to nebude i případ tohoto článku, ale tak alespoň doufám v to, že ne :DD. Ale teď už jdeme na článek!! :33 :DD

1. DIVERGENCE / Divergent
2014
Sci-Fi / Dobrodružný / Thriller


- Tenhle film jsem poprvé viděla v kině na předpremiéře asi před skoro 3 lety (takže mi bylo něco okolo 11-12 let) a pamatuju si, že jsem skoro celý film měla před očima ruce, protože jsem se bála co příjde v dalším záběru :DD, navíc dříve před tím jsem na tento typ filmu moc nekoukala, takže to bylo docela vtipný, ale když jsem si potom film pouštěla po několikátý, líbil se mi víc a víc :DD. Jinak má 3 díly (Divergence, Rezistence a Aliance, která je rozdělená na 2 části)
Nejvíc mě ale nadchl první díl :DD.

Nechci Vám tady psát nějaký extra dlouhý obsahy, protože 1. nevím, kdo jste to třeba neviděl, tak Vám to nechci úplně spoilerovat a 2. myslím, že by to nebavilo ani Vás ani mne :D. Každopádně! něco málo o tom Vám sem hodím (většina obsahů je z CSFD!, nejdřív jsem je), aby jste popř. věděli, jestli se vůbec na ten film chcete kouknout a věděli o čem mluvím :DD

OBSAH:
Film se odehrává ve světě budoucnosti, při čemž je rozdělen na 5 frakcí:
Neohroženost, Sečtělost, Upřímnost, Mírumilovnost a Odevzdanost (ze které pochází Tris i její rodina společně s jejím bratrem Calebem).
Jednoho dne musí všichni 16ti letí projít testem, který jim má ukázat, do jaký z frakcí patří a následně si vybrat bez ohledu na výsledek. Hlavní hrdince Tris, ale test ukáže, že nezapadá do žádný, protože je "Divergentní", což znamená, že má talent a předpoklady pro více frankcí. Proto je taky pro společnost nebezpečná, jelikož jí nemohou tak dobře ovládat. Potom samozřejmě taky potká nějaký ty "kamarády" :DD a bude to velký boj! xD


2. DÁRCE / The Giver
2014
Sci-Fi / Drama


- Tento film mě zaujal už poprvé když jsem ho viděla a celkově ta myšlenka ve filmu.
Víc se mi teda líbila první polovina filmu,než ta druhá, ale tak to už je vedlejší :DD


OBSAH:
Jonas žije ve světě, kde neexistují války, násilí, strach, utrpení, bolest, ale lidé neznají ani lásku a štěstí, zkrátka nic necítí. Všichni a všechno je stejné: stejné oblečení, domovy...všechno. Na okraji společenství žije jediný držitel a strážce všech pravdivých vzpomínek lidstva - Dárce. Jeho prostřednistvím Jonas získává to, co nikdo jiný nesmí vědět - pravdu o skutečném životě a zkušenosti předchozích generací. Jonas začíná chápat, že jeho společenství žije v iluzi dostatku a bezpečí za cenu naprosté absenci citů a možnosti volby. Lidí necítí emoce, lásku, vášeň, přátelství, nevnímají barvy. Také ale Jonas objevuje nejtemnější stránku utopického světa.
Všichni ve společenství jsou pomocí každodenní injekcí zbavováni veškerých špatných vzpomínek a zážitků.
Jejich svět je podvod, denně placený smrtí nepohodlných lidí, ve prospěch řízené existence. Tváří v tvář této skutečnosti. Jonas již nedokáže žít jako dřív. Čelí obtížnému rozhodnutí nejen o jeho vlastním životě, ale o budoucnosti celého světa..


3. LABYRINT / The Maze Runner
2014
Sci-Fi/ Mysteriózní / Akční / Thriller


OBSAH:
Podzemní výtah Thomase vyvezl na louku obklopenou vysokými zdmi. Vůbec nic si nepamatuje, ani svoje jméno.
Hned po příjezdu ho přivítá skupina mladíků, které dříve potkal stejný osud.
Všichni se snaží přežít a zároveň neúnavně hledají únikovou cestu z labyrintu, který je obklopuje všude kolem dokola. Možnost utéct mají každé ráno, kdy se otevírá obrovská brána do labyrintu, který se ale neustále mění.
Nejlepší a nejodvážnější běžci hledají cestu ven a postupně mapují jednotlivé části labyrintu, mají na to pouze čas vymezený denním světlem, poté se totiž brána zavírá a kdo se nestihne do této doby vrátit zpět, mezi stěnami labyrintu nepřežije, jelikož se v noci mění na děsivé místo plné různých nástrah.

-Labyrint má také více dílů (2 a poslední 3. díl bude v roce 2018)


4. V HLAVĚ / Inside Out
2015
Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný


- Tohle je strašně krásně udělanej film a jsou v něm strašně super nápady.
A ačkoli byl film vlastně takovej hezkej a veselej, chvílema se mi chtělo brečet a byly tam hrozně smutný chvíle :D.

OBSAH:

Riley, která je vytržena ze svého starého života na americkém Středozápadu poté, co se její otec musí kvůli novému zaměstnání přestěhovat do San Francisca, není žádnou výjimkou. Stejně jako my všichni, i Riley je ovládána svými emocemi - Radostí, Strachem , Hněvem , Znechucením a Smutkem . Emoce žijí v Řídícím centru, centrále uvnitř Rileyiny mysli, odkud jí pomáhají vypořádat se s nástrahami všedních dní. Jak se Riley se svými emocemi společně pokoušejí vyrovnat s problémy nových začátků v San Franciscu, propuká v Řídícím centru zmatek. Ačkoliv se Radost, Rileyina hlavní a nejdůležitější emoce, pokouší zachovat všem pozitivní myšlení, objevují se mezi jednotlivými emocemi neshody v tom, jak se co nejlépe vypořádat s novým městem, domovem a školou


5. S LÁSKOU ROSIE / Love, Rosie
2014
Komedie / RomantickýOBSAH:
Rosie Dunne a její nejlepší přítel Alex, žijící v Dublinu, plánují jít spolu na univerzitu do Ameriky. Ale osud chce jinak a Rosie otěhotní po bláznivé noci s nejpopulárnějším klukem na škole. Podporuje však Alexe, aby šel bez ní.

V následujících dvanácti letech se jejich životy zásadně změní, ale jejich výborný vztah přetrvá. Ale v koutku Rosiininy mysli neustále vyvstává otázka, zda by byli šťastnější, kdyby život vzal jiný spád a oni byli víc, než jen dobří přátelé. A když se naskytne příležitost, obětují všechno pro šanci být spolu?


6. MIKE A DAVE SHÁNĚJ HOLKU / Mike and Dave Need Wedding Dates
2016
Komedie


OBSAH:
Vypráví příběh bratrů Mikea a Davea Stangleových, kteří byli vždy skálopevně přesvědčení o tom, že jedině oni umí rozjet na rodinných setkáních tu pořádnou zábavu. A to ať už se jedná o svatby, narozeninové oslavy, pohřby apod. Ostatní přímí účastníci těchto rodinných událostí to rozhodně viděli jinak. Hlavně proto, že příspěvek obou bratrů ke společné zábavě většinou, vlastně vždycky, končil nějakou naprostou katastrofou: rozsáhlým požárem, těžkými zraněními, infarkty, demolicí slavnostní tabule apod.
A tak když jejich sestra začne plánovat svatbu na Havaji, nastane pochopitelné zděšení a milí bratři dostanou od rodičů podmínku. Na svatbu si musí sehnat partnerky, které je udrží na uzdě. Mike i Dave proto začnou přes internet shánět holky, které by je doprovodily na havajskou svatbu jejich sestry. Takové nabídce odolá málokteré dívčí srdce a tak se jejich nabídka rychle rozšíří. Mladí flamendři tajně doufají, že si vyberou dvě slušné dívky a sami si pak užijí divoké dovolené. Ale tvrdě se přepočítali, ze slušných dívek se vyklube nekontrolovatelné dívčí duo , které jim nejen vytře zrak, ale dokonce je předčí i ve flámování a katastrofách všeho druhu.

- Tohle je naprosto šílenej film, ale dost jsem se u něj zasmála a na odreagování je to super :D


7. TEN KDO STOJÍ V KOUTĚ / The Perks of Being a Wallflower
2012
Drama / RomantickýOBSAH:
Patnáctiletý středoškolák Charlie nastupuje do nové školy, je zvláštní, ale také velmi chytrý. Seznamuje se s maturanty Patrickem a Sam, do které se zamiluje. Díky nim se začlení do party lidí a začne se "zapojovat", místo toho, aby jen nečinně přihlížel.
Naneštěstí se mu vrací vzpomínky na zesnulou tetu Helen, po nějaké době musí opět začít chodit k psychoterapeutovi, protože jeho stav se začne zhoršovat.
Charlie si prožije i krátký románek s Mary Elisabeth, ale při jedné hře se to zvrtne a pár týdnů je mezi nimi dusno.
Na konci roku - před odjezdem maturantů na vysoké školy - se políbí se Sam a když se chtějí milovat, Charliemu vytane na mysli nepříjemná vzpomínka.
Nakonec se přijde na to, že ho teta Helen zneužívala, nakonec se mu ale podaří se se vším poměrně dobře vyrovnat.


- Popravdě, když jsem tento film viděla úplně poprvé, tak mě celkem nudil a nepřišel mi něčím zváštní (což teď beru jako úplný opak) a postupně čím jsem starší a čím ho vidím víckrát se mi líbí víc a víc. Mimo to byli naprosto úžasný herecký výkony (třeba Logan Leerman ❤️). A musím říct, že po té emotivní stránce mě to fakt dostalo, celý ten příběh...


8. Popelka / Cinderella
2015
Dobrodružný / Drama / Rodinný / Romantický / Fantasy


OBSAH:

Otec Elky se po smrti její matky znovu ožení. Elka má svého tatínka velice ráda, a tak se snaží ke své nové maceše a jejím dvěma dcerám Anastázii a Drizele chovat vstřícně, a dělá všechno proto, aby se ve svém novém domově cítily dobře. Když ale Elčin otec nečekaně zemře, Elka zjistí, že je vydána na milost své nové žárlivé a kruté rodiny. Zanedlouho se z ní stane obyčejná služka, věčně umouněná od popela, které ostatní posměšně říkají Popelka. Navzdory krutostem, kterým je nucena čelit, ale Elka neztrácí naději a je rozhodnuta řídit se posledním přáním své matky, aby vždy byla "odvážná a laskavá". Nehodlá propadnout zoufalství, ani pohrdat těmi, kteří s ní jednají špatně. A pak je tu ještě jistý pohledný cizinec, se kterým se setkala v lesích. Elka, která nemá nejmenší tušení, že se ve skutečnosti jedná o prince, a nikoliv o pouhého učedníka ze zámku, má pocit, že konečně potkala spřízněnou duši. Záhy nato se zdá, že by se na ni konečně mohlo usmát štěstí. Všechny dívky z širokého okolí jsou totiž sezvány do královského paláce na bál a Elka se těší, že by se tam mohla znovu setkat s okouzlujícím Kitem . Macecha jí však návštěvu bálu zakáže a zlomyslně jí roztrhá šaty. Jako ve všech správných pohádkách je však pomoc nablízku a objevuje se kouzelná víla kmotřička , která proměnou dýně a několika myšek popelčin život navždy změní.


9. NERVE / Hra o život
2016
Dobrodružný / Krimi / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller


OBSAH:
Vee (Emma Roberts) je obyčejná středoškolačka, která je přáteli nalákána do on-line hry zvaná Nerve. Tato hra je podobná hře "Pravda nebo úkol", akorát je bez pravdy. Každý se může rozhodnout, zda bude hráč nebo divák. Vee se rozhodne pro první úkol, který ji zatáhne do nekonečného virtuálního kolotoče. Ve hře se spojuje s neznámým cizincem (Dave Franco), ale hra jim pak ukradne identity. A oni nemůžou hru ukončit...

- Na tomto filmu jsem byla asi před 14ti dny ještě s Linou a ségrou v kině a moc se nám líbil.
Měla jsem na něj docela velký očekávání, jelikož už podle traileru jsem věděla, že na něj budu chtít, takže to nebyl takový ten případ, kdy jdete spontálně do kina na první film, co dávají v tu danou dobu.
Každopádně film mě nezklamal a od začátku jsem byla napjatá , jak to bude udělaný, či jak film skončí.
A ačkoli mi tak nějak bylo jasný, že to skončí dobře, tak jsem o tom v průběhu filmu začala pochybovat :DD
Ale je to určitě zajímavý nápad a už se těším, až si ho budu moct stáhnout, nebo si ho pustit online.

----------------------------------------------------------------------------

Tak to je všechno, snad se Vám článek alespoň trochu líbil, jelikož než jsem to všechno dala dohromady tak jsem to psala něco okolo 3 hodin :DD.
Určitě mi napište například vaše oblíbené filmy, nebo jestli jste nějaký z těchto filmů viděli a popř. jak se Vám líbily!
Mějte se moc hezky!

Vaše Rose❤️


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mykloshka Mykloshka | 24. září 2016 v 13:07 | Reagovat

Z těhle filmů jsem viděla jen V hlavě, což mě docela mrzí, takže si určitě nějaký z toho pustím:) díky za tipy:)!

2 Viol Viol | Web | 26. září 2016 v 12:27 | Reagovat

Super článek, na NERVE jsem byla zrovna včera v kině :-D máme podobný styl, ale asi dva z uvedených filmů jsem neviděla, tak určitě zkusím :-)

3 Rose ❤️ Rose ❤️ | Web | 26. září 2016 v 19:09 | Reagovat

[1]: Jjjj, tak snad se ti budou líbit :))

[2]: Děkujuu :))

4 Remi Remi | Web | 27. září 2016 v 20:54 | Reagovat

Jé super že pokračujjete! :-)

No, tež jsem z těch filmů viděla jen 'V hlavě'.
Budu muset dohánět :-D

5 Rose & Lina Rose & Lina | Web | 27. září 2016 v 20:56 | Reagovat

[4]: Jéé děkujeme! :)) :-)
Tak snad se ti budou líbit :)))

6 Eli Eli | Web | 13. listopadu 2016 v 8:48 | Reagovat

Labyrint taky miluju! A Ten kdo stojí v koutě si chystám přečíst ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama