❤️ --> Kamarádky YT kanál <-- ❤️

Září 2016

Zajímavosti o nás!

29. září 2016 v 13:40 | Rose & Lina |  Other
Ahoj všichni!

Dnešní článek bude takových 10 zvláštních otázek, co jsme společně vymyslely.
S Linou pro Vás plánujeme ještě spousty dalších článků, ale jelikož jsme obě nemocné, tak jsme potřebovaly zveřejnit nějaký článek, kvůli kterému se nemusíme ani moc hýbat, protože na to jsme teď opravdu líné :DD.
Snad se Vám článek bude líbit a užijete si ho!
A určitě nám pak do komentářů napište, co by jste třeba dělaly vy v takové situaci a jestli se třeba v něčem
z odpovědí na dané otázky shodnete.


Hello Autumn!

25. září 2016 v 17:41 | Lina |  Diary
Tak, a je tu zase podzim!
Já osobně podzim miluju, což asi říkám i o zimě, jaře a létě, když začínají. Tak to ale mají asi všichni. Vždycky na konci léta, když už je škola, ale pořád je 30 stupňů si nadevše přeju, aby už začal podzim. A jsem pak vždycky šíleně šťastná při prvních deštích a když se poprvé začínají barvit listy, ale pak, když už je listopad, znovu už si přeju, aby místo bláta byl sníh a aby už byla větší zima. A tak se to u mě opakuje se všemi ročními obdobími :D
Vlastně momentálně ani nevím, jaké je moje nejoblíbenější období. Kdyby se mě na tu otázku někdo zeptal, asi bych si s odpovědí vůbec nevěděla rady!
Moje nejoblíbenější období vždycky bylo léto. To je ale také naprosto pochopitelné, jelikož v létě mám narozky, svátek, jsou prázdniny a hlavně nemusím nosit deset vrstev oblečení. Jenže po dvou měsících, kdy jsem si na sebe mohla vzít džíny snad jen jednou, pořád mi bylo neskutečné horko a slunce mi neustále svítilo do očí, mě to samozřejmě přestalo bavit. A teď bych léto zpátky vlastně ani moc nechtěla. Teda, aby jsme si rozumněli, prázdniny bych brala úplně kdykoliv, jenže teď se neskutečně těším na podzim, který vlastně už 22. Září začal, Pojďme oslavovat!!


❤️Tipy na filmy!❤️

22. září 2016 v 15:37 | Rose ❤️ |  Movies
Ahoj všichni!

Moc se omlouváme, že jsme teď byly tolik neaktivní, (taky našim affs, že jsme nestíhaly obíhat blogy),
ale nějak nebyl čas a ještě škola do toho...
Ale určitě s tím nechceme přestat! Takže teď pro vás plánujeme několik článků :3 a určitě se máte na co těšit!

--> Dnešní článek bude o tipech na moje momentálně oblíbený filmy. <--