❤️ --> Kamarádky YT kanál <-- ❤️

Červenec 2016

Lininy top 5 věci.

30. července 2016 v 17:13 | Lina ❤️ |  Other
Ahoj všichni! :)
Jelikož Rose v pátek odjela na tábor, myslím, že udržet tento blog v pochodu na příští približně týden je v mých rukou. Prý tam má wifi, tak doufejme, že stihne něco napsat, ale prozatím si budete muset vystačit jen se mnou. Snad vám to nijak nevadí :DD
Tak pojďme rovnou k podstatě článku!Něco více o nás!

28. července 2016 v 17:34 | ❤️Rose & Lina ❤️

❤️Ahoj všichni!❤️
Je tu znovu společný článek! Vůbec jsme nevěděly co do tohohle článku napsat a tak jsme si říkaly různé nápady, a věřte mi, některé byly docela trapné, ale pak nás to napadlo! :DD V úvodním článku jsme toho o sobě moc nepověděly, a tak jsme si řekly, že v tomto článku pro vás naskládáme fakta a zajímavosti o každé z nás, aby jste nás více poznaly.


Snad se vám bude článek líbit a užijete si ho! :33

Tak tady to máte:Chorvatsko

27. července 2016 v 20:28 | Lina ❤️ |  Diary
V neděli jsme s rodinou odjeli na dovolenou do Chorvatska. Po asi čtrnácti hodinový cestě (vždycky jedeme autem) jsme dorazili na místo a je tu šílený horko!
Psát samozřejmě zvládám, protože tu mám wifi, takže se můžete těšit ještě na další články. Rose v pátek odjíždí na tábor, ale slíbila mi, že nějaké vlastní články přednastaví, tak snad to opravdu udělá! :D (je trochu líná, ale to jsme obě, tak jí to nemůžu vyčítat)
Zatím jsem moc nefotila (no jsem tu teprve tři dny), ale nějaké fotky přece jenom mám! Fotku moře zatím nemám, ale slibuju, že nějakou pořídím a pak jí přidám do příštího článku. Tak tady je máte:

❤️ Nábor AFFS ❤️

26. července 2016 v 13:22 | Lina & Rose
Dnešní článek bude asi dost nezáživnej, ale tak nějak jsme chtěly udělat zápis AFFS(příjde mi to zkrátka jednodušší, než si to psát v komentářích pod nějakými články se kterými to nesouvisí a navíc potom si někdo někoho zapíše a někdo zase ne (ačkoli původně jsme si myslely, že s námi nebude chtít být affs vůbec nikdo xDD, což si tak nějak pořád myslíme xD) no nic, kdyby se přecejenom někdo našel stačí napsat do komentářů pod tento článek:

❤️❤️❤️
1. Přezdívku
2. Blog
❤️❤️❤️

To, že si nepřidáme někoho, kdo nám bude sprostě nadávat asi ani zmiňovat nemusíme :DD
a co se týče obíhání našeho blogu, tak budeme rády za co nejčastejší navštěvování našeho blogu, ale pokud jste třeba na dovolený, nebo zkrátka z jakýchkoliv důvodů nemůžete, tak chápeme, že blog je v tomto směru až poslední věc, co by byla podstatná :DD.

Mějte se krásně a užívejte prázdninyyy!!❤️ :33


20 písniček, které stojí za poslechnutí.

22. července 2016 v 12:44 | Lina ❤️ |  Music
Jelikož hudbu poslouchám skoro úplně pořád, nenapadlo mě nic lepšího než v tomto směru napsat první článek. V tomto článku vám doporučím a sepíšu písničky, které mám momentáně nejraději. Nevím už co dál sem napsat, tak rovnou k hlavní podstatě článku.

Ahoj! ♥

15. července 2016 v 15:00 | ♥Lina & Rose♥

Ahoj! ♥

Ahoj Poníci! :D

Jsme Rose & Lina a náš blog bude o módě, hudbě, knížkách, filmech, životě a zkrátka o všem co nás zajímá a baví.
Nejraději bychom Vám řekly, že doufáme, že se Vám náš blog bude líbit a tím bychom tento článek ukončily, jelikož každým řádkem si říkáme, jestli existuje něco, nebo někdo, kdo je ještě trapnější, než-li my :D. I přesto Vám však řekneme něco málo o nás.